Zabiegi pielęgniarskie wykonywane w domu pacjenta

Z przyjemnością pragniemy poinformować o rozszerzeniu usług świadczonych w ramach Centrum Zdrowia Woli i Śródmieścia o zabiegi pielęgniarskie wykonywane w domu Pacjenta

Są to usługi płatne

Pragniemy ułatwić Państwu pokonywanie problemów dnia codziennego związanych z opieką nad osobami z trudnościami w poruszaniu się , dlatego oferujemy możliwość skorzystania z pewnych procedur w domu.

Takie zabiegi jak : pobieranie krwi, iniekcje dożylne lub domięśniowe, wymiana cewnika, podłączenie kroplówki, zmiana opatrunków, które muszą być wykonywane u osoby z trudnościami w poruszaniu się mogą przestać być problemem dzięki naszym wykwalifikowanym pielęgniarkom.

Zapraszamy do zgłaszania przypadków wymagających takiej pomocy do najbliższej naszej przychodni lub telefonicznie pod numerem 535-012-452 w celu uzgodnienia terminu i szczegółów płatności. Cennik usług dostępny jest na naszej stronie internetowej i pod w/w numerem telefonu. Warunkiem wykonania usługi jest posiadanie ważnego skierowania lekarskiego na daną czynność.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z powyższych usług.

 

Comments are closed.