Aktualności/Promocje

SPOTKANIA Z MGR PSYCHOLOGII JUSTYNĄ POJAWA-SIDOROWICZ

Zapraszam Cię na spotkanie ze mną jeśli zauważasz u siebie trudności w kontaktach z ludźmi, masz problemy w związku, z dziećmi lub innymi relacjami rodzinnymi. Doświadczasz napadów lęku, obniżonego nastroju. Gdy masz trudności w podejmowaniu decyzji, przeżywasz rozczarowanie lub wybuchy złości. Zmagasz się z kryzysem życiowym lub jesteś w procesie żałoby. Cierpisz na różne bóle i dolegliwości somatyczne, które nie wynikają z choroby organizmu. Chcesz zwiększyć motywację lub rozstać się z nałogiem. Bądź twoja bliska osoba nie radzi sobie z uzależnieniem.

 

Pomagam ludziom zmagać się z trudnościami osobistymi, zaburzeniami psychicznymi oraz wspieram w rozwoju osoby, które chcą lepiej zrozumieć siebie.

Zapraszam również młodzież z  od 14 roku życia (pierwsza wizyta z rodzicem)

Mgr psychologii Justyna Pojawa-Sidorowicz – absolwentka psychologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Swoje doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi oraz członkami ich rodzin, zdobyła pracując w szpitalu psychiatrycznym oraz w poradni leczenia uzależnień. Aktualnie jest w trakcie szkolenia w psychoanalitycznie zorientowanej psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej "Rasztów".

Zapraszamy

http://www.pojawasidorowicz.pl

PROMOCYJNE CENY FIZJOTERAPII INDYWIDUALNEJ

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej udzielanych w Pracowni Fizjoterapii. Do 30.08.2017 mogą Państwo skorzystać z indywidualnej terapii w korzystnych cenach. Tylko teraz 20% rabatu !
Więcej

PRZEDŁUŻAMY PROMOCJĘ na zabiegi z zakresu fizykoterapii

Do 30.08.2017 roku proponujemy Państwu 50% rabatu na zabiegi z zakresu fizjoterapii - elektroterapii, laseroterapii, krioterapii miejscowej, kinesiotapingu oraz zabiegów wykorzystujących ultradźwięki i pole elektromagnetyczne. W przypadku zakupu takiego samego zabiegu na inną okolicę ciała, cena drugiego zabiegu będzie o połowę niższa. Nasz nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany personel gwarantują bezpieczną i skuteczną fizykoterapię
Więcej

Spotkania z psychoterapeutą dla osób dorosłych

Jeśli nie radzisz sobie ze swoimi emocjami, masz kłopoty z komunikacją w rodzinie, nie radzisz sobie z uzależnieniem, lub jeśli borykasz się z trudnościami wynikającymi z życia z osobą uzależnioną, zapraszamy do naszej poradni przy ul. Chmielnej 14, na konsultacje z naszym psychoterapeutą Katarzyną Bęzą. Mgr socjologii Katarzyna Bęza - absolwentka resocjalizacji i profilaktyki społecznej na…
Więcej