Aktualności/Promocje

Zabiegi pielęgniarskie wykonywane w domu pacjenta

Z przyjemnością pragniemy poinformować o rozszerzeniu usług świadczonych w ramach Centrum Zdrowia Woli i Śródmieścia o zabiegi pielęgniarskie wykonywane w domu Pacjenta Są to usługi płatne Pragniemy ułatwić Państwu pokonywanie problemów dnia codziennego związanych z opieką nad osobami z trudnościami w poruszaniu się , dlatego oferujemy możliwość skorzystania z pewnych procedur w domu. Takie zabiegi…
Więcej

BEZPŁATNE KONSULTACJE Z PSYCHOLOGIEM

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE KONSULTACJE Z PSYCHOLOGIEM. Do konsultacji z psychologiem zachęcamy każdego, kto zauważa u siebie trudności natury emocjonalnej i w kontaktach z ludźmi. Jeśli zastanawiasz się, czy w Twojej sytuacji powinieneś skorzystać z terapii lub potrzebujesz wsparcia w bieżących problemach, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Postaramy się dokonać wstępnej diagnozy Twoich trudności.
Więcej

SPOTKANIA Z MGR PSYCHOLOGII JUSTYNĄ POJAWA-SIDOROWICZ

Zapraszam Cię na spotkanie ze mną jeśli zauważasz u siebie trudności w kontaktach z ludźmi, masz problemy w związku, z dziećmi lub innymi relacjami rodzinnymi. Doświadczasz napadów lęku, obniżonego nastroju. Gdy masz trudności w podejmowaniu decyzji, przeżywasz rozczarowanie lub wybuchy złości. Zmagasz się z kryzysem życiowym lub jesteś w procesie żałoby. Cierpisz na różne bóle i dolegliwości somatyczne, które nie wynikają z choroby organizmu. Chcesz zwiększyć motywację lub rozstać się z nałogiem. Bądź twoja bliska osoba nie radzi sobie z uzależnieniem.

 

Pomagam ludziom zmagać się z trudnościami osobistymi, zaburzeniami psychicznymi oraz wspieram w rozwoju osoby, które chcą lepiej zrozumieć siebie.

Zapraszam również młodzież od 14 roku życia (pierwsza wizyta z rodzicem)

Mgr psychologii Justyna Pojawa-Sidorowicz – absolwentka psychologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Swoje doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi oraz członkami ich rodzin, zdobyła pracując w szpitalu psychiatrycznym oraz w poradni leczenia uzależnień. Aktualnie jest w trakcie szkolenia w psychoanalitycznie zorientowanej psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej "Rasztów".

Zapraszamy

http://www.pojawasidorowicz.pl